נתקעת עם פנצ'ר? לא עברת טסט? הצמיג תקול? הגעת למקום הנכון. כבר לא צריך להיות מומחה רכב כדי לטפל בצמיג תקור. לרשותך מנוע השוואת מחירי צמיגים המסייע להחליף צמיגים ברכב בקלות, במהירות ובמחיר המשתלם ביותר. באתר ניתן למצוא הנחות עד כ- 60% הנחה ממחיר המחירון. ניתן לבצע חיפוש על פי סוג הרכב ללא צורך בדגם הצמיג, לאתר את הפנצ'ריה הקרובה ביותר ואת המחיר הזול ביותר. לאחר מציאת הצמיג אותו תרצה לרכוש ניתן להזמינו טלפונית ללא התחייבות, להגיע אל הפנצ'ריה המוצעת ולהרכיבו. התשלום יבוצע בבית העסק, אך ורק בתום הרכבת הצמיג החדש. לא הרכבת? לא שילמת.

תקנה חדשה להרכבת צמיגים משומשים לרכב

תקנה חדשה להרכבת צמיגים משומשים לרכב
מאת:
www.autosport.co.il
תאריך: 2016-12-26 11:37:22

תקנה מיום 16.11.2010 אוסרת על הרכבת צמיגים משומשים לרכב. 

 שר התחבורה, ישראל כץ, חתם על תקנה האוסרת על יבואני צמיגים ובתי מסחר לצמיגים להרכיב בכלי רכב צמיגים משומשים בני 24 חודשים ומעלה וכן על צמיגים חדשים בני 6 שנים ויותר. הודעה זו נמסרה כמובן לכל העוסקים בדבר.

עם צעד זה, אימץ שר התחבורה מסקנות וועדה מקצועית שהוקמה על ידי משרד התחבורה ונועדה, בין השאר, לבחון דרכים להעלאת רמת הבטיחות של הצמיגים ולהציע פתרונות להגברת הפיקוח על יבוא הצמיגים לארץ.

קצת מספרים: ענף הצמיגים בישראל כולל 62 יבואנים המייצגים כ-80 מותגים. בארץ נמכרים כ -2.5 מיליון צמיגים בשנה. מבדיקה שערך אגף הרכב בשבוע האחרון, התברר כי ב-29% (365 רכבים) מכלל כלי הרכב שנבדקו (1243 רכבים) התגלה לפחות צמיג אחד פגום.

 


כתבות נוספות

המדריך שישמור על צמיגי הרכב שלכם תקינים
המדריך שישמור על צמיגי הרכב שלכם תקינים
הגיע הזמן להחליף צמיגים ואתם לא יודעים איך ואל מי לפנות? מזל שהגעתם הנה 
לכתבה המלאה
צמיגים וצידה לדרך
צמיגים וצידה לדרך
 איך יודעים אילו צמיגים לקנות? איך בוחרים צמיג?
לכתבה המלאה
קודי מהירות
קודי מהירות
 דאגנו לכם לטבלת קודי מהירות, שתעשה לכם סדר בצמיגים. 
לכתבה המלאה
איך לקרוא את מידות הצמיג
איך לקרוא את מידות הצמיג
 לא יודעים את מידת הצמיג? 
לכתבה המלאה