נתקעת עם פנצ'ר? לא עברת טסט? הצמיג תקול? הגעת למקום הנכון. כבר לא צריך להיות מומחה רכב כדי לטפל בצמיג תקור. לרשותך מנוע השוואת מחירי צמיגים המסייע להחליף צמיגים ברכב בקלות, במהירות ובמחיר המשתלם ביותר. באתר ניתן למצוא הנחות עד כ- 60% הנחה ממחיר המחירון. ניתן לבצע חיפוש על פי סוג הרכב ללא צורך בדגם הצמיג, לאתר את הפנצ'ריה הקרובה ביותר ואת המחיר הזול ביותר. לאחר מציאת הצמיג אותו תרצה לרכוש ניתן להזמינו טלפונית ללא התחייבות, להגיע אל הפנצ'ריה המוצעת ולהרכיבו. התשלום יבוצע בבית העסק, אך ורק בתום הרכבת הצמיג החדש. לא הרכבת? לא שילמת.

תנאי האחריות לצמיגים

תנאי האחריות לצמיגים
מאת:
יוסי שואף
תאריך: 2016-12-25 17:55:33

 קניתם צמיג חדש? מגיעה לכם אחריות.  

 איגדנו לכם 4 נקודות שיחסכו לכם כאב ראש והרבה כסף.

 תנאי האחריות:

1. האחריות חלה 4 שנים מיום הקניה.

2. הצמיגים שרכשתם מיוצרים לפי התקנים בינלאומיים:D.O.T  האמריקני ו/או J.I.S היפני, ו/או E-30 (נוסעים, E54 (משאיות) האירופאי. 

3. צמיגים שיתגלו בהם פגמי יצור, או ליקויים בחומרים, בתקופה של 4 שנים מתאריך הרכישה ואשר יוכרו ע"י  היצרן הצמיגים- יזכו את רוכשיהם בהחזר יחסי על בסיס PRO-RATA - (לפי היחס שבין עומק החריצים הנותר בסוליה לעומת העומק המקורי בצמיג חדש).

4. האחריות אינה חלה על פגמים וכישלונות הנגרמים על ידי:

שימוש בצמיגים שלא לפי המלצות יצרן הרכב (עומס יתר, לחץ ניפוח נמוך/גבוה, מהירות מרבית), נזקים מפגיעות חיצוניות, חיתוכים, תקרים, חבלות שנגרמו על ידי גורמי חוץ, תאונות דרכים, ליקויים ברכב, הוספת חומרים נוזליים לאטימת פנים הצמיג, ג'נטים פגומים, הרכבה לקויה (שימוש לא נכון בצמיג, שימוש באבוב שאינו מתאים לגודל הצמיג הדורש אבוב), שחיקה בלתי אחידה כתוצאה מפגמים בכיוון זוויות הגלגל או ברכיבים מכניים הקשורים לגלגל, שחיקת מדרס הצמיג או חלקו מתחת לעומק 1.6 מ"מ של תעלות הדגם, שחיקה מופרזת בדפנות, שימוש כתחליף שאינו מאושר על ידי משרד התחבורה, פגמים מנסיעה על כבישים משובשים ואתרים קשים, התנגשות, שריפה, גניבה, שחיקת סוליה מופרזת, צמיגים שפג תוקף אחריותם או שמכרו כמשומשים ואי איזון מעל ל-8 שבועות מתאריך הרכבתם.

 
 


כתבות נוספות

המדריך שישמור על צמיגי הרכב שלכם תקינים
המדריך שישמור על צמיגי הרכב שלכם תקינים
הגיע הזמן להחליף צמיגים ואתם לא יודעים איך ואל מי לפנות? מזל שהגעתם הנה 
לכתבה המלאה
צמיגים וצידה לדרך
צמיגים וצידה לדרך
 איך יודעים אילו צמיגים לקנות? איך בוחרים צמיג?
לכתבה המלאה
קודי מהירות
קודי מהירות
 דאגנו לכם לטבלת קודי מהירות, שתעשה לכם סדר בצמיגים. 
לכתבה המלאה
איך לקרוא את מידות הצמיג
איך לקרוא את מידות הצמיג
 לא יודעים את מידת הצמיג? 
לכתבה המלאה